Tolders platforma veikaliem

Tolders ir mobilā aplikācija kas apvieno atlaižu un īpašos piedāvajumus no veikaliem visā Latvijā. Tolders ir mobilais atlaižu lielveikals! Nepalaidiet garām iespēju un pievienojiet arī jūsu veikalu!

Sāc bez maksas
 • MŪSDIENĪGS
  RISINĀJUMS

  80% cilvēki savu laiku internetā pavada mobilajās ierīcēs, kas nozīmē, ka jūsu potenciālie klienti jau meklē preces imantojot savus telefonus. Jums kā veikalam jābūt inovatīvam un atbilde uz to ir Tolders mobilā lietotne - jauns pircēju plūsmas kanāls, kāds Latvijā līdz šim nebija pieejams. Reģistrējieties bez maksas un piedāvājiet savas preces un pakalpojumus cilvēkiem kas tās jau meklē!

 • LĒTĀK KĀ CITI
  REKLAMĒŠANĀS VEIDI

  Tolders ir izdevīgāks un efektīvāks īpašo piedāvājumu izziņošanas rīks, salīdzinot ar citiem servisiem. Tagad par atlaidēm un akciju piedāvājumiem variet ērti paziņot gan esošajiem klientiem, gan ieinteresēt jaunus potenciālos klientus caur Tolders lietotni!

 • PRECĪZA KLIENTU
  SEGMENTĒŠANA

  Viena no Tolders īpašajām funkcijām ir notifikāciju nosūtīšana. Pircēji aplikācijā seko noteiktām kategorijām un veikaliem. Tiklīdz šajās kategorijās tiek ievietoti jauni produkti, lietotāji saņem notifikāciju. Tādējādi jums ir viegli sasniegt pircējus, kurus patiešām interesē jūsu piedāvājums!