Par Tolders

Visas atlaides vienuviet

Tolders ir mobilā aplikācija, kas apvieno atlaides, akcijas un īpašos piedāvājumus no veikaliem visā Latvijā. Aplikācija ietver tūkstošiem atlaides, akcijas un īpašos piedāvājumus plašā preču kategoriju klāstā no auto riepām un datoriem līdz eko pārtikai, bērnu precēm un ceļojumiem.

Iepērcies gudrāk

Ar Tolders aplikāciju jūs ietaupāt laiku un vienmēr variet ērti pārliecināties vai jūsu interesējošajai precei nav atlaide. Ja izvēlaties sekot jūs interesējošai preču kategorijai vai veikalam, jūs saņemsiet paziņojumu, tiklīdz parādīsies jauni piedāvājumi un atlaides. Iztēlojieties ierasto rakšanos pa internetu, meklējotizdevīgu televizoru vai ceļojumu! Bez tā iespējams viegli iztikt, ja jūsu telefonā ir Tolders un visu Latvijas veikalu atlaides, akcijas un īpašie piedāvajumi. 

Uzņēmējiem un tirgotājiem

Ja jums ir veikals, salons vai internetveikals, aicinām jūs atklāt jaunu pircēju plūsmas kanālu. Ar Tolders aplikāciju jūs parādīsiet savas preces un pakalpojumus potenciālajiem pircējiem un iegūsiet jaunus klientus.Turklāt, varēsiet arī ērti apzināt savus esošos pircējus. 
Reģistrējieties un sāciet bez maksas!

Kādēļ mēs izveidojām Tolders?

Laikā, kad spēja orientēties informācijas džungļos ir līdzvērtīga mednieka pēdu dzīšanas mākslai, cilvēki mobilajā vidē tiecas pēc vienkāršības un viegluma. Novērojām, ka Latvijā līdz šim pietrūkusi kvalitatīva mobilā platforma, kas atvieglo produktu meklēšanu. Tādējādi izveidojām Tolders - pārskatāmu un personalizētu rīku, kas palīdz jums saņemt īpašos piedāvājumus, atlaides un akciju preces par to, kas jūs tiešām interesē.